Reply To: Zawieszenie egzekucji komorniczej — kiedy można o to wnioskować

Forum Forums Biznes i finanse Zawieszenie egzekucji komorniczej — kiedy można o to wnioskować Reply To: Zawieszenie egzekucji komorniczej — kiedy można o to wnioskować

#2035
Peyton
Participant

    Właśnie odebrałem pismo od komornika i czuję się przytłoczony.

    Nie dziwię się, że tak się czujesz. To straszny stres. Ale uwierz mi, są ludzie, którzy przeszli przez to i wyszli na prostą.