Forum › Forums › Biznes i finanse › Zawieszenie egzekucji komorniczej — kiedy można o to wnioskować › Reply To: Zawieszenie egzekucji komorniczej — kiedy można o to wnioskować
14 kwietnia, 2026 at 6:00 am
#2035
Właśnie odebrałem pismo od komornika i czuję się przytłoczony.
Nie dziwię się, że tak się czujesz. To straszny stres. Ale uwierz mi, są ludzie, którzy przeszli przez to i wyszli na prostą.